Kołdry puchowe

Naszą specjalizacją jest produkowanie kołder oraz poduszek szytych z wysokogatunkowego, 100% bawełnianego, grubo tkanego inletu oraz naturalnego wsadu. Ten pozyskujemy z ekologicznych ferm. Jako producent, któremu zależy na polskich klientach, staramy się uzupełnić lukę rynkową związaną z brakiem dobrej jakości kołder z puchu gęsiego w Polsce. Zauważyliśmy, że większość towarów tego sektora pochodzi Chin, Indii oraz Pakistanu, gdzie stawia się na ilość wytworzonych produktów, nie natomiast na ich klasę. Troszczymy się także o ceny – by były adekwatne do wysokiej jakości i dostępne na każdą kieszeń.

Nasze kołdry puchowe wytwarzane są podczas wieloetapowego procesu. Najważniejsze półprodukty to dobrej jakości bawełniany inlett, który charakteryzuje się wysoką gramaturą oraz pozyskany z gęsi puch, odpowiednio wyprany w gorącej wodzie, odpylony, a następnie bardzo dobrze wysuszony. Dopiero teraz możemy przystąpić do szycia gotowego produktu. Z dużą precyzją krawcowa wszywa taśmy rozdzielające poszczególne komory kołdry, taśmy zapobiegają powstawianiu tzw. "zimnego szwu". Komorowa budowa kołdry puchowej uniemożliwia przemieszczanie się gęsiego puchu pomiędzy kasetonami (jak to miało miejsce w przypadku tradycyjnych pierzyn). Następnie gotowy materiał napełniamy puchem gęsim i zszywamy. Całość wieńczymy białą bizą, która wzmacnia budowę kołdry i dodaje estetycznego wyglądu. Cały proces jest dość czasochłonny, ale efekt końcowy w postaci wyjątkowej kołdry puchowej jest tego wart!

Podkategorie

 • Kołdry 135x200

  Proponowane przez nas kołdry puchowe to lekkie i miękkie wyroby, które sprawdzą się dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kołder, a mianowicie kołdry letnie, uniwersalne i zimowe - w zależności od temperatur, jakie akurat dominują na zewnątrz, warto zdecydować się na którąś z nich, by móc czuć się komfortowo podczas snu. Poszczególne modele pościeli różnią się między sobą wyłącznie wagą wsadu - naturalnego puchu gęsiego.
  Kołdra puchowa 135x200 to najmniejsza kołdra znajdująca się w naszej ofercie, niewielki rozmiar sprawia, że jest ona niezwykle lekka i świetnie sprawdzi się latem i zimą. Wykorzystana do jej wytworzenia bawełna sprawia, że to pościel puchowa jest miękka i elastyczna. Pościel zapewnia swoim użytkownikom pełen komfort.

 • Kołdry 155x200

  W tej zakładce znajdą Państwo kołdry 155x200 w wariantach letnim, uniwersalnym i zimowym. Każda z kołder została wykonana z ekologicznego puchu oraz 100% bawełnianych, grubo tkanych wsyp. Struktura materiału nie pozwala wsadowi przedostawać się na zewnątrz, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania.

  Kołdry w rozmiarze 155x200 cieszą się dużą popularnością. Są to przede wszystkim kołdry uniwersalne, stworzone z myślą o łóżkach dla jednej lub dwóch osób. Idealnie sprawdzą się dla dzieci, dorosłych, a nawet alergików. Wykorzystanie naturalnych surowców oraz odpowiednie odkażanie, pranie i dokładne suszenie puchu pozwala zniwelować zapach wsadu.

 • Kołdry 155x220

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych kołder o wymiarach 155x220, które tworzymy z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych surowców. Mowa tu o 100% gęsim puchu pozyskiwanym z ekologicznych ferm oraz wsyp szytych z wysokogatunkowego, bawełnianego inletu, który zapewnia kołdrom miękkość i komfort podczas snu. Puch jest dokładnie prany i suszony, dzięki temu nasze produkty nie posiadają zapachu i służą w sypialni przez wiele lat.

 • Kołdry 200x200

  Dlaczego szukając kołdry o wymiarach 200x200 warto wybrać którąś z tych, które znajdują się w ofercie Proeco Dreams? Odpowiedź może wydawać się zbyt prosta, jednakże biorąc pod lupę obecny rynek kołder, wcale nie jest ona taka oczywista - nasze kołdry puchowe cechuje wysoka jakość, jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Po pierwsze, wsad naszych kołder w stu procentach składa się z puchu gęsiego, bez dodatku waty ani innych składników, które mogłyby spowodować zbicie się materiału. Dodatkowo wykorzystywany puch dokładnie odkażamy i suszymy, aby był wolny od wszelkich zapachów. Po drugie, poszwa naszych kołder do w stu procentach bawełniany, grubo tkany inlet, który uniemożliwia wsadowi przedostawanie się na zewnątrz kołdry. Kołdra puchowa tego typu zapewnia niezwykły komfort.

 • Kołdry 200x220

  W tej zakładce znajdą Państwo kołdry w rozmiarach 200x220 dostępne w wersjach letniej, uniwersalnej oraz zimowej. Każda z nich została starannie uszyta z 100% bawełnianego, grubo tkanego inletu oraz uważnie uzupełniona puchem gęsim pozyskanym z zaufanych ferm gęsich. Wysokogatunkowy materiał nie pozwala puchowi na przedostawanie się na zewnątrz, natomiast wyodrębnione w kołdrze puchowej komory uniemożliwią mu przemieszczanie się wewnątrz.
  Kołdry 200x220 cieszą się dużą popularnością ze względu na uniwersalny wymiar, który doskonale nada się dla łóżek dwuosobowych. Ich niezwykła miękkość to zasługa naturalnych surowców wykorzystanych do ich stworzenia. Zapewnia ona niebywały komfort użytkowania oraz zdrowy sen - zarówno latem, jak i zimą. Serdecznie zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z poniższą ofertą. Każda nasza kołdra letnia, całoroczna oraz zimowa to produkty doskonałej jakości.

 • Kołdry 220x240

  Znajdujące się w naszej ofercie duże kołdry puchowe 220x240 dostępne są w trzech wersjach – letniej, uniwersalnej oraz zimowej. Model ten różni się między sobą wagą wsadu w zależności od Państwa preferencji. Wszystkie kołdry wykonane zostały z doskonałej jakości 100% bawełny w kolorze białym oraz naturalnego, gęsiego puchu. Grubo tkany materiał, z którego uszyto poszewki uniemożliwia wsadowi na przedostawanie się na zewnątrz kołdry. Proeco Dreams to gwarancja starannie wykonanych kołder oraz nieziemskiego komfortu podczas snu.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów

Szeroki wybór rozmiarów - lekka kołdra z gęsiego puchu dostosowana do Państwa potrzeb

Jeśli obiekt Państwa poszukiwań stanowi lekka kołdra całoroczna, na lato lub zimę, oferta znajdująca się na tej podstronie na pewno zawiera coś odpowiedniego. W naszym asortymencie umieściliśmy kołdry puchowe o różnych wymiarach, a w tym kołdry 135x200, 155x200, 155x220, 200x200, 200x220 oraz 220x240. Wszystkie z nich zostały stworzone z myślą o Państwa zadowoleniu i komforcie - to w stu procentach polskie towary wytworzone wyłącznie z naturalnych surowców. Zapewniamy ich konkurencyjne ceny. Polecamy serdecznie i zachęcamy do zakupów.
W ofercie znajdują się rozmiary:

 • 135x200,
 • 155x200,
 • 155x220,
 • 200x200,
 • 200x220,
 • 220x240.

Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów