Kołdra puchowa 155x200

Wygodna i ciepła kołdra puchowa 155 x 200

Kołdra puchowa 155 x 200 to doskonała propozycja dla jednej lub dwóch osób, które chcą zadbać o swój komfortowy i słodki sen każdej nocy. Dzisiaj, aby otrzymać produkt najlepszej jakości, w pełni ekologiczny i wykonany z naturalnych materiałów, wystarczy odwiedzić Proeco Dreams. Kiedyś było to znacznie trudniejsze. Nasze babcie i prababcie spotykały się w jednym domu, by wspólnie drzeć pierze i wybierać miękkie pióra, odrzucać te zbite oraz nieodpowiednie. Potem przychodził czas na długie godziny żmudnego szycia, poprawiania, fastrygowania i układania puchu, tak, by leżał równo oraz, by się nie przemieszczał.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Jak tworzymy kołdry puchowe w rozmiarze 155 x 200 cm?

Teraz zajmują się tym profesjonalistki, nasze krawcowe, które mają lata doświadczenia w szyciu kołder puchowych 155 x 200. Nie ma tu miejsca na błędy, bo wszystko wykonywane jest bardzo profesjonalnie. Nasze kołdry puchowe wytwarzane są podczas wieloetapowego procesu. Najważniejsze półprodukty to dobrej jakości bawełniany inlett, który charakteryzuje się wysoką gramaturą oraz pozyskany z gęsi puch, odpowiednio wyprany w gorącej wodzie, odpylony, a następnie bardzo dobrze wysuszony. Dopiero teraz możemy przystąpić do szycia gotowego produktu. Z dużą precyzją krawcowa wszywa taśmy rozdzielające poszczególne komory kołdry, taśmy zapobiegają powstawianiu tzw. "zimnego szwu".

Letnia, uniwersalna czy zimowa? Jaką kołdrę puchową 155 x 200 wybrać?

W Proeco Dreams proponujemy trzy typy kołder puchowych 155 x 200. Są to modele letnie, zimowe oraz uniwersalne. Pierwsze są znacznie lżejsze, ponieważ zawierają mniejszą ilość puchu. W ciepłe dni bardzo dobrze odprowadzają pot oraz wilgoć, więc ciało się w nich nie przegrzewa. Zimowa kołdra puchowa 155 x 200 ma więcej puchu, jest dzięki temu bardzo ciepła i doskonale ogrzeje nawet w najmroźniejsze noce. Choć jest cięższa, to jednak nie przytłacza i przygniata swoim ciężarem. Można ją swobodnie wybrać jako pościel dla dziecka. Z kolei kołdra uniwersalna, to nic innego, jak kołdra całoroczna. Nie jest ani za lekka, ani za gruba. Spodoba się osobom, które poszukują czegoś praktycznego i idealnego na każdą porę roku.

Kołdra puchowa 155 x 200 cm – wygodna, komfortowa, estetyczna!

Kołdra puchowa 155 x 200 ma biały kolor i estetyczny wygląd. Składa się z kasetonów o kształcie kwadratu. Jest to nie tylko designerskie rozwiązanie. Przede wszystkim ma ono wymiar praktyczny. Każdy fragment jest oddzielnie wypełniany puchem, a potem przeszywany taśmą. Wypełnianie się nie zbija oraz nie przesuwa, a kołdra sprawdza się idealnie przez długie lata.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów