Kołdra puchowa 200x200

Niezbędna w każdym domu kołdra puchowa 200x200

Nie bez powodu babcie zawsze powtarzały, by dla zwalczenia choroby, wygrzać się pod pierzyną. Kołdra puchowa 200 x 200 to zbiór naturalnych włókien oraz ekologicznych materiałów. Wypoczynek pod ciepłym okryciem to jeden z domowych sposobów na przeziębienia, a taka pościel to niezbędny element każdego domu. Kołdra wypełniona puchem, to przede wszystkim uniwersalność, praktyczność, ciepło, lekkość oraz komfortowy sen o każdej porze roku. Przekonają się o tym wszyscy posiadacze produktów z puchem czy też z pierzem. Bo kto raz odpocznie pod taką kołdrą, nie będzie chciał wracać do syntetycznej, sztucznej, nieoddychającej pościeli.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kołdry w rozmiarze 200 x 200 – inwestycja, która się opłaca

Kołdry 200 x 200 ze sklepu internetowego Proeco Dreams to propozycja dla wszystkich, którzy przedkładają wysoką jakość, nad ilość. Dla tych, którzy wolą raz zainwestować, a potem przez długie lata cieszyć się produktem najwyższej klasy. Jesteśmy producentem puchowej pościeli i bardzo zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów. Dlatego bardzo starannie dobieramy naszych kontrahentów, którzy dostarczają nam puch oraz pierze gęsie. Stawiamy na polskich dostawców, a trzeba wspomnieć, że polski puch ma status najlepszego na świecie.

Jak wygląda oraz czym się charakteryzuje kołdra puchowa 200x200?

Kołdra 200 x 200 ma kształt kwadratu. Jest to dosyć szeroka pościel, która z powodzeniem okryje dwie osoby, zapewniając swobodę oraz komfortowy sen. Wszystkie nasze kolekcje wyróżniają się białą, czystą barwą. Dodatkowo kołdra puchowa 200 x 200 podzielona jest na niewielkiej wielkości kwadraty, zwane kasetonami. Taki sposób szycia warunkowany jest względami praktycznymi. Chodzi o to, żeby puch nie zbijał się oraz nie przemieszczał wewnątrz całej kołdry. Dlatego każdy kaseton wypełniany jest oddzielnie, a następnie jest zszywany i zabezpieczany taśmami oraz lamówkami. Dzięki takiemu prostemu rozwiązaniu zyskujemy lekkie kołdry, które się nie odkształcają i przez długi czas zachowują wyjątkową sprężystość.

Kołdra 200 x 200 – wybierz swój typ

Kołdry 200 x 200 mogą mieć różne wagi, ponieważ w naszej ofercie znajdują się trzy typy tej pościeli – letnia, zimowa oraz uniwersalna. Oznacza to, że każda z nich ma inną ilość wypełnienia, a waga może wahać się od 1100 gram do 1900 gram. Każda z nich jest tak samo solidna oraz wygodna. Kołdra puchowa to bardzo dobra i przemyślana inwestycja, dlatego w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów