Kołdra puchowa 155x220

Najlepsza na rynku kołdra puchowa 155 x 220

Obecnie w sprzedaży jest cała masa kołder. Można je znaleźć w każdym sklepie wielobranżowym czy w sklepie z pościelą. Dostępne są te wełniane czy syntetyczne, jednak od dawien dawna to kołdra puchowa 155 x 220, a także modele mniejsze lub większe, uważane są za najlepszą pościel. Najwygodniejszą, najzdrowszą oraz najbardziej uniwersalną. Dlatego właśnie puchowe produkty uczyniliśmy naszą specjalizacją i od lat proponujemy klientom produkty z najwyższej półki. Stale je przy tym udoskonalamy oraz skupiamy się na detalach. Dlatego nasze kołdry są nie tylko ekologiczne, ale też estetyczne i eleganckie. Spodobają się osobom, które cenią nowoczesność, a także amatorom klasyki.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Dla dorosłych i dla dzieci – zalety kołder 155 x 200

Kołdra puchowa 155 x 220 to uniwersalny rozmiar, przeznaczony jest dla jednej lub dwóch osób. Pościel tej wielkości jest też idealna dla dzieci czy dla nastolatków. Może służyć różnym pokoleniom lub towarzyszyć pociechom na różnych etapach rozwoju, zawsze oferując komfortowy i beztroski sen. Nasze kołdry to produkty, w których nie ma ani śladu sztucznych tkanin czy innych materiałów. Wypełnione są starannie dobranym oraz dogłębnie wyczyszczonym puchem, który pokrywamy inletem, czyli bawełną o gęstym i grubym splocie.

Oddychające kołdry puchowe 155 x 220

Efektem naszej pracy są kołdry, które są tak miękkie, lekkie, sprężyste i przyjemne w dotyku, że aż chce się do nich przytulić i od razu otulić w chłodną noc. Kołdra puchowa 155 x 220 jest bardzo praktyczna oraz uniwersalna. Wszystkie materiały, z których powstaje, są oddychające, aby się pod nią nie przegrzać. Taka pościel przyda się na co dzień. Posłuży też tym z nas, którzy często muszą odpoczywać pod ekologicznym przykryciem, po to, by odzyskać pełnię sił oraz energii. W Proeco Dreams dbamy o wszystkich.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów