Kołdra puchowa 200x220

Nowoczesna, lecz zarazem tradycyjna kołdra puchowa 200 x 220

W Proeco Dreams jesteśmy bardzo przywiązani do tradycji tworzenia kołdry puchowej 200 x 220. Uszycie jednej sztuki pościeli jest więc czasochłonne, ale przy tym bardzo satysfakcjonujące. A zwieńczeniem ciężkiej pracy jest idealny, miękki w dotyku, bardzo lekki, a jednocześnie ciepły produkt, który towarzyszy rodzinom przez pokolenia. Prawdziwą inspiracją naszej produkcji były ręcznie wykonywane kołdry naszych babć. Z każdym rokiem ulepszamy naszą produkcję, wkładając w nią więcej serca, skupiamy się na detalach oraz wprowadzamy nowe rozwiązania.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Dlaczego warto wybrać kołdrę puchową w rozmiarze 200 x 220?

Jakość jest niezmiennie najwyższa. Nieco zmienia się design, który mimo to nadal jest bardzo prosty, estetyczny oraz minimalistyczny. Z dumą możemy powiedzieć, że kołdra puchowa 200 x 220 to dzisiaj jeden z naszych najpopularniejszych produktów, najchętniej wybieranych przez klientów. Jest to dosyć duży rozmiar, wprost stworzony dla pary. Dopełni całość, składając się na niemal królewskie łoże, bezpiecznie otuli oraz pomoże wytworzyć wyjątkową oraz klimatyczną atmosferę. Taka kołdra jest też ciekawą propozycją dla singli – wtedy można poczuć się w pełni komfortowo i odpłynąć do świata słodkich snów.

Elegancka oraz wygodna kołdra puchowa 200 x 220

Kołdry z kolekcji Proeco Dreams są minimalistyczne, a jednocześnie bardzo eleganckie. Czasami sekret tkwi w prostocie. Wyróżniają się kolorem czystej bieli oraz praktycznym, lecz ciekawym designem. Składają się bowiem z niewielkich kasetonów, czyli kawałków materiałów wypełnionych puchem gęsim. Każdy z nich zszywany jest oddzielnie, więc nie ma możliwości, by wsad przemieszczał się. Kołdry puchowe 200 x 220 mają też subtelne wykończenie z białej lamówki.

Kołdry puchowe 200 x 220 – praktyczne i stylowe

Dzięki swojej funkcjonalności oraz stylowemu wyglądowi, wnoszą nieco prestiżu i luksusu do sypialni. A dodatkowo miękko otulają i zapewniają ciepło w chłodne noce. Uszyte są z przepuszczających powietrze, naturalnych materiałów, więc sen pod nimi to prawdziwa przyjemność, komfort oraz pełna regeneracja organizmu. Kołdra puchowa 200 x 220 zasługuje na uwagę. Nie sposób jej nie polubić i nie zostać z nią na dłużej, bo to jedna z najlepszych oraz najciekawszych propozycji na rynku.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów