Kołdra puchowa 220x240

Duża i szeroka kołdra puchowa 220 x 240

Największa, dająca najwięcej możliwości i wprost uszyta do szerokiego, wielkiego łoża. Kołdra 220 x 240 to propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej. Dla tych, dla których standardowe kołdry są za małe, za wąskie lub za krótkie. Większa pościel sprawdzi się w sytuacji, gdy para nieustannie sprzecza się o to, że partner zabiera nocą kołdrę i sam się nią przykrywa. Teraz ten problem przestanie istnieć, bo każdy może mieć swoją własną część pościeli i otulić się nią wedle uznania. Taka kołdra jest też bardzo praktyczna, wtedy gdy dzieci nocą wkradają się do łóżka, bo chcą być bliżej rodziców. Rozmiar 220 x 240 to idealna wielkość dla rodziny, dla pary czy dla singla, który lubi spać po królewsku.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Jakie są zalety kołdry w rozmiarze 220 x 240?

Kołdra 220 x 240 ma też inne względy praktyczne. Po pierwsze jest ciepła, ale co ważne, również oddychająca. Odprowadza wilgoć oraz pot, więc odpoczynek pod nią może być naprawdę komfortowy, bezpieczny oraz beztroski. Nawet wiosną czy latem. Bo kołdry z naszej kolekcji dostępne są w wersjach na różne sezony. Oferujemy pościel letnią, zimową oraz uniwersalną, czyli całoroczną. Różnią się ilością wypełnienia, a co za tym idzie, wagą oraz grubością. Mogą Państwo wybrać dwie wersje na dwie różne pory roku lub za jednym razem wybrać kołdrę, która sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Przyjemna, puchowa kołdra 220 x 240

Kołdra w rozmiarze 220 x 240, podobnie jak inne typy pościeli ze sklepu Proeco Dreams, jest produktem w pełni ekologicznym. Szyjemy ją jedynie z wyselekcjonowanych naturalnych materiałów, wśród których znajduje się puch gęsi, a także grubo tkana bawełna i bawełniane taśmy zabezpieczające oraz chroniące kołdrę 220 x 240 przed deformacją i przesuwaniem się wypełnienia. Proste, acz praktyczne rozwiązanie w postaci szwów kasetonowych, sprawia, że pościel jest przez lata miękka, sprężysta, lekka, a także bardzo przyjemna w dotyku.

Trwałe i praktyczne puchowe kołdry 220 x 240

Tak jak i inne puchowe produkty z naszej firmy, tak i kołdra 220x240 jest bardzo trwała. Warto od czasu do czasu przewietrzyć sypialnię, aby puch mógł oddać wilgoć zgromadzoną w czasie snu, a jeżeli mamy możliwość, to wywieśmy taką kołdrę w suchy pogodny dzień. Dzięki temu kołdra 220 x 240 stanie się naprawdę niezawodna, a do tego na stałe wpisze się w rodzinne historie. Posłuży rodzicom oraz dzieciom, otulając, zapewniając wygodę oraz odpoczynek po ciężkim lub emocjonującym dniu w szkole lub w pracy.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów