Podkategorie

 • Kołdra puchowa 135x200

  Mała i lekka kołdra puchowa 135 x 200

  Kołdra puchowa 135 x 200 to najmniejszy model w naszej ofercie. Jest ona wprost stworzona do niewielkich, pojedynczych łóżek, więc z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, ale też dorosłym, którzy poszukują niedużej pościeli. Sprawdzi się też w łożu małżeńskim, lecz wtedy najlepiej dokupić drugą kołdrę do kompletu, ponieważ wiele par lubi posiadać nocą własne okrycie. Zwłaszcza późną jesienią czy zimą, gdy naprawdę chcemy się ogrzać. Z tego względu jest to praktyczny model, ceniony przez osoby w różnym wieku.

 • Kołdra puchowa 155x200

  Wygodna i ciepła kołdra puchowa 155 x 200

  Kołdra puchowa 155 x 200 to doskonała propozycja dla jednej lub dwóch osób, które chcą zadbać o swój komfortowy i słodki sen każdej nocy. Dzisiaj, aby otrzymać produkt najlepszej jakości, w pełni ekologiczny i wykonany z naturalnych materiałów, wystarczy odwiedzić Proeco Dreams. Kiedyś było to znacznie trudniejsze. Nasze babcie i prababcie spotykały się w jednym domu, by wspólnie drzeć pierze i wybierać miękkie pióra, odrzucać te zbite oraz nieodpowiednie. Potem przychodził czas na długie godziny żmudnego szycia, poprawiania, fastrygowania i układania puchu, tak, by leżał równo oraz, by się nie przemieszczał.

 • Kołdra puchowa 155x220

  Najlepsza na rynku kołdra puchowa 155 x 220

  Obecnie w sprzedaży jest cała masa kołder. Można je znaleźć w każdym sklepie wielobranżowym czy w sklepie z pościelą. Dostępne są te wełniane czy syntetyczne, jednak od dawien dawna to kołdra puchowa 155 x 220, a także modele mniejsze lub większe, uważane są za najlepszą pościel. Najwygodniejszą, najzdrowszą oraz najbardziej uniwersalną. Dlatego właśnie puchowe produkty uczyniliśmy naszą specjalizacją i od lat proponujemy klientom produkty z najwyższej półki. Stale je przy tym udoskonalamy oraz skupiamy się na detalach. Dlatego nasze kołdry są nie tylko ekologiczne, ale też estetyczne i eleganckie. Spodobają się osobom, które cenią nowoczesność, a także amatorom klasyki.

 • Kołdra puchowa 200x200

  Niezbędna w każdym domu kołdra puchowa 200x200

  Nie bez powodu babcie zawsze powtarzały, by dla zwalczenia choroby, wygrzać się pod pierzyną. Kołdra puchowa 200 x 200 to zbiór naturalnych włókien oraz ekologicznych materiałów. Wypoczynek pod ciepłym okryciem to jeden z domowych sposobów na przeziębienia, a taka pościel to niezbędny element każdego domu. Kołdra wypełniona puchem, to przede wszystkim uniwersalność, praktyczność, ciepło, lekkość oraz komfortowy sen o każdej porze roku. Przekonają się o tym wszyscy posiadacze produktów z puchem czy też z pierzem. Bo kto raz odpocznie pod taką kołdrą, nie będzie chciał wracać do syntetycznej, sztucznej, nieoddychającej pościeli.

 • Kołdra puchowa 200x220

  Nowoczesna, lecz zarazem tradycyjna kołdra puchowa 200 x 220

  W Proeco Dreams jesteśmy bardzo przywiązani do tradycji tworzenia kołdry puchowej 200 x 220. Uszycie jednej sztuki pościeli jest więc czasochłonne, ale przy tym bardzo satysfakcjonujące. A zwieńczeniem ciężkiej pracy jest idealny, miękki w dotyku, bardzo lekki, a jednocześnie ciepły produkt, który towarzyszy rodzinom przez pokolenia. Prawdziwą inspiracją naszej produkcji były ręcznie wykonywane kołdry naszych babć. Z każdym rokiem ulepszamy naszą produkcję, wkładając w nią więcej serca, skupiamy się na detalach oraz wprowadzamy nowe rozwiązania.

 • Kołdra puchowa 220x240

  Duża i szeroka kołdra puchowa 220 x 240

  Największa, dająca najwięcej możliwości i wprost uszyta do szerokiego, wielkiego łoża. Kołdra 220 x 240 to propozycja dla osób, które poszukują czegoś więcej. Dla tych, dla których standardowe kołdry są za małe, za wąskie lub za krótkie. Większa pościel sprawdzi się w sytuacji, gdy para nieustannie sprzecza się o to, że partner zabiera nocą kołdrę i sam się nią przykrywa. Teraz ten problem przestanie istnieć, bo każdy może mieć swoją własną część pościeli i otulić się nią wedle uznania. Taka kołdra jest też bardzo praktyczna, wtedy gdy dzieci nocą wkradają się do łóżka, bo chcą być bliżej rodziców. Rozmiar 220 x 240 to idealna wielkość dla rodziny, dla pary czy dla singla, który lubi spać po królewsku.

na stronę
Pokazuje 10 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 10 - 17 z 17 elementów