Super puchowa kołdra 155x200

Nowy produkt

Kołdra zimowa. Wsad naszej kołdry stanowi puch gęsi najwyższej jakości. Jest on prany w wysokiej temperaturze i starannie selekcjonowany. Jego waga wynosi 1300 gramów. Tkanina wsypowa, którą wykorzystujemy to czysta, biała bawełna z najwyższej półki. Kołdry o rozmiarze 155x200 to jedne z najczęściej wybieranych, przez polskich konsumentów, produktów.

Więcej szczegółów

519,0 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

100% puch gęsi – wykorzystywany przez nas puch gęsi jest dokładnie czyszczony i poddawany termicznej obróbce. W tym procesie puch zostaje pozbawiony naturalnego zapachu i wszelkich drobnoustrojów. Specjalistyczna selekcja piór gwarantuje niezwykłą puszystość i miękkość kołdry, dzięki czemu mogą się Państwo cieszyć wyjątkowo ekskluzywnym produktem.

100% bawełna – nasza bawełna nie zawiera żadnych syntetycznych włókien. Stosowany przez nas naturalny materiał nie powoduje podrażnień i uczuleń. Wysoka gęstość splotów bawełny sprawia, że puchowy wsad jest szczelnie chroniony przed wypadaniem.

100% zadowolenia – zimowa kołdra puchowa to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którym doskwierają niskie temperatury za oknem. Wsad puchowy o wadze 1300 gramów skutecznie uchroni Państwa przed zimnem, a delikatna i miękka faktura kołdry zapewnią spokojny sen.

Opinie

Oceń 
2017-01-24

Krystian

Polecam! Mama Bardzo zadowolona.

Oceń 
2016-11-18

Polecam

Prawdziwa gruba kołdra jakiej szukałam. Bardzo miła obsługa i pomoc telefoniczna, polecam sklep, Agata

Oceń 
2016-10-09

Godna polecenia

kołdra ciepła dla mnie idealna, szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Super puchowa kołdra 155x200

Super puchowa kołdra 155x200

Kołdra zimowa. Wsad naszej kołdry stanowi puch gęsi najwyższej jakości. Jest on prany w wysokiej temperaturze i starannie selekcjonowany. Jego waga wynosi 1300 gramów. Tkanina wsypowa, którą wykorzystujemy to czysta, biała bawełna z najwyższej półki. Kołdry o rozmiarze 155x200 to jedne z najczęściej wybieranych, przez polskich konsumentów, produktów.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ostatnio przeglądane