Kołdry 200x220

W tej zakładce znajdą Państwo kołdry w rozmiarach 200x220 dostępne w wersjach letniej, uniwersalnej oraz zimowej. Każda z nich została starannie uszyta z 100% bawełnianego, grubo tkanego inletu oraz uważnie uzupełniona puchem gęsim pozyskanym z zaufanych ferm gęsich. Wysokogatunkowy materiał nie pozwala puchowi na przedostawanie się na zewnątrz, natomiast wyodrębnione w kołdrze puchowej komory uniemożliwią mu przemieszczanie się wewnątrz.
Kołdry 200x220 cieszą się dużą popularnością ze względu na uniwersalny wymiar, który doskonale nada się dla łóżek dwuosobowych. Ich niezwykła miękkość to zasługa naturalnych surowców wykorzystanych do ich stworzenia. Zapewnia ona niebywały komfort użytkowania oraz zdrowy sen - zarówno latem, jak i zimą. Serdecznie zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z poniższą ofertą. Każda nasza kołdra letnia, całoroczna oraz zimowa to produkty doskonałej jakości.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kołdra puchowa 200x220

Kołdra puchowa - letnia i zimowa - o wymiarach 200x220 z Proeco Dreams to doskonały wybór, którego nie będą Państwo żałować. Wykonany z naturalnych materiałów produkt będzie służył bez zarzutu przed długie, długie lata. To wszystko dzięki gęsiemu puchowi, który dokładnie przygotowujemy, aby był wolny od zapachu, wysokogatunkowym bawełnom użytym do uszycia poszew oraz rzetelności naszych krawcowych, które z dbałością o każdy detal, ręcznie tworzą kołdry i poduszki puchowe Proeco Dreams. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zakupów!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów