Kołdry 155x200

W tej zakładce znajdą Państwo kołdry 155x200 w wariantach letnim, uniwersalnym i zimowym. Każda z kołder została wykonana z ekologicznego puchu oraz 100% bawełnianych, grubo tkanych wsyp. Struktura materiału nie pozwala wsadowi przedostawać się na zewnątrz, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania.

Kołdry w rozmiarze 155x200 cieszą się dużą popularnością. Są to przede wszystkim kołdry uniwersalne, stworzone z myślą o łóżkach dla jednej lub dwóch osób. Idealnie sprawdzą się dla dzieci, dorosłych, a nawet alergików. Wykorzystanie naturalnych surowców oraz odpowiednie odkażanie, pranie i dokładne suszenie puchu pozwala zniwelować zapach wsadu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kołdry tworzone z myślą o komforcie

Proces wytwarzania kołdry w Proeco Dreams składa się z wielu etapów, z których do każdego przykładamy się z ogromną dokładnością. Chcemy, aby nasze towary zostały docenione przez polskich i zagranicznych klientów, dlatego robimy wszystko, by sprostać wygórowanym oczekiwaniom naszych konsumentów oraz wysokim standardom, które są naszym celem. Nasze kołdry to dobry wybór - to towary, które będą Państwu służyć przez długie lata bez żadnego uszczerbku na ich doskonałej jakości. Sekret trwałości kołder Proeco Dreams tkwi w ekologicznych surowcach wykorzystywanych do ich szycia.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów