Kołdry 135x200

Proponowane przez nas kołdry puchowe to lekkie i miękkie wyroby, które sprawdzą się dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kołder, a mianowicie kołdry letnie, uniwersalne i zimowe - w zależności od temperatur, jakie akurat dominują na zewnątrz, warto zdecydować się na którąś z nich, by móc czuć się komfortowo podczas snu. Poszczególne modele pościeli różnią się między sobą wyłącznie wagą wsadu - naturalnego puchu gęsiego.
Kołdra puchowa 135x200 to najmniejsza kołdra znajdująca się w naszej ofercie, niewielki rozmiar sprawia, że jest ona niezwykle lekka i świetnie sprawdzi się latem i zimą. Wykorzystana do jej wytworzenia bawełna sprawia, że to pościel puchowa jest miękka i elastyczna. Pościel zapewnia swoim użytkownikom pełen komfort.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pościel puchowa - jakość nie mająca konkurencji

Chcąc wybrać idealną pościel puchową dla siebie, powinni Państwo zdecydować się na towary sprawdzone, od godnego zaufania producenta. Proeco Dreams to firma funkcjonująca na polskim rynku od lat, która jako jedna z nielicznych w Polsce proponuje pościele 135x200 oraz innych rozmiarów w 100% wytwarzane z naturalnych surowców. Mamy na myśli grubo tkany, bawełniany inlet oraz ekologiczny puch. Wszystkich ceniących sobie najwyższą jakość serdecznie zachęcamy do zakupów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów