Poduszki 70x80

To dzięki naszym komfortowym, wykonanym z wysokogatunkowych materiałów poduszkom będą mogli Państwo zasmakować nieziemskiego komfortu i odpocząć zdrowym, niczym niezmąconym snem. Szyte przez nas poduszki 70x80 obecnie stanowią one najchętniej wybierany rozmiar, jeśli chodzi o poduszki przeznaczone do spania. To poduszka gwarantująca wygodę.

Proponowane przez Proeco Dreams poduszki 70x80 to wykonane z niezwykłą starannością, naturalne, bawełniane poszewki wypychane ekologicznym puchem oraz pierzem gęsim. Gęsto tkany materiał wsypowy uniemożliwia przedostawanie się wsadu na zewnątrz, podnosząc tym samym komfort użytkowania tych produktów. Waga wypełnienia poduszek została dokładnie zbilansowana tak, by była w stanie zapewnić zdrowy, komfortowy sen przez całą noc i wiele lat. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Poduszki 70x80 - komfort snu

Chcąc zadbać o komfort snu, należy zadbać o to, by na łóżku znalazły się poduszki najwyższej jakości. Te proponowane przez nas na pewno spełnią Państwa oczekiwania. Starannie wybieramy materiały, z których produkowane są nasze towary - stawiamy na naturalną, 100% bawełną oraz puch i pierz gęsi pochodzące z ekologicznych ferm. Każda z nich musi spełniać ustalone standardy, dlatego wsad naszych poduszek jest miękki, trwały i bezpieczny. Kupiona u nas poduszka nie straci swoich właściwości nawet po kilku latach użytkowania. Polecamy!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów