Poduszka puchowa 70x80

Praktyczna i wygodna poduszka 70 x 80 cm

Poduszki 70 x 80 cm cieszą się największą popularnością na rynku. Są one cenione przez klientów na całym świecie, ponieważ uważa się je za najwygodniejsze, najbardziej uniwersalne, a przy tym praktyczne. Jest to uśredniony rozmiar i kształt prostokąta. Taka poduszka nie jest ani za duża, ani za mała. Przypadnie do gustu dzieciom, nastolatkom oraz dorosłym, bo pozwala na komfortowe ułożenie głowy, a dzięki temu zapewnia prawdziwie regenerujący oraz bezpieczny sen. Tym bardziej że wszystkie nasze poduszki są całkowicie ekologiczne, to znaczy wykonane z naturalnych materiałów, takich jak puch, pierze oraz gęsto tkana bawełna, zwana inletem.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Poduszka z puchu gęsiego 70 x 80 – najlepszej jakości puch i pierze

Poduszka puchowa 70 x 80 cm w naszym wykonaniu, to znaczna przewaga puchu nad pierzem. Jest to około 80 % najlepszej jakości puchu gęsiego oraz 20 % pierza. Charakteryzują się różnymi wagami wypełniania. Dzieciom polecamy te lżejsze, o wadze około 1400 gram. Będą wygodniejsze dla maluchów, bawiąc się nimi czy odpoczywając na nich. Nastolatkom oraz dorosłym przypadną do gustu nieco cięższe, lecz odpowiednio wyważone i bardzo ergonomiczne poduszki o średniej wadze 1600 gram. Sprawdzą się w sypialni oraz w salonie, bo to najwygodniejsze poduszki do spania.

Poduszka puchowa 70 x 80 cm i jej zalety

Zalety ekologicznych puchowych poduszek można mnożyć w nieskończoność. Najważniejszą z nich jest po prostu gwarancja komfortowego oraz zdrowego snu. Poduszki z puchu gęsiego 70 x 80 cm są bardziej sprężyste niż modele wykonane ze sztucznych materiałów. Wypełnienie puchem sprawia, że produkt bardzo dobrze dopasowuje się do głowy, lecz przy tym się nie ugniata i nie traci swojej formy. Bawełniany inlett to z kolei bezpieczny materiał, który nie ma w sobie ani grama sztucznych nici, które mogłyby uczulać czy podrażniać, dlatego polecany jest osobom w każdym wieku.

Poduszki z puchu gęsiego w rozmiarze 70 x 80 cm

Co więcej, poduszka puchowa 70 x 80 cm jest bardzo trwała i solidnie wykonana. Wieloletnie użytkowanie jest jak najbardziej możliwe – taki produkt potrafi przetrwać nawet kilkanaście lat. Musimy pamiętać o tym aby pościel wietrzyć raz na jakiś czas. Oczywiście trzeba też regularnie zmieniać poszewki. Te kilka zabiegów sprawi, że cała rodzina będzie mogła cieszyć się komfortowym snem oraz w pełni regenerować swoje organizmy.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów