Poduszki 50x60

Szeroka oferta sklepu internetowego Proeco Dreams z całą pewnością pozwoli Państwu znaleźć poduszkę idealnie dostosowaną do Państwa potrzeb. Zadbaliśmy o to, by poduszka 50x60 była dostępna w kilku różnych rozmiarach. W tej zakładce mają Państwo okazję zapoznać się z listą modeli poduszek o wymiarach 50x60 cm. Poduszka tego typu może służyć do spania bądź stanowić ozdobę np. na sofie.
Kategoria ta obejmuje poduszki 50x60 w kilku wariantach - niskim, uniwersalnym i wysokim - w zależności od osobistych upodobań mogą Państwo wybrać tę najbardziej komfortową dla siebie. Produkty różnią się między sobą wagą wsadu naturalnego z puchu i pierza gęsiego. Ten obszyty został czystą, gęsto tkaną bawełną w kolorze białym. Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem doskonałej jakości poduszki, proszę zapoznać się z poniższą ofertą.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Poduszki szyte z dbałością o każdy detal

Mierzymy wysoko - chcielibyśmy stać się najczęściej wybieranym polskim producentem kołder i poduszek. Zależy nam na jak najdoskonalszej jakości naszych produktów, w związku z czym mogą oczekiwać Państwo towarów, które będą spełniać Pańskie oczekiwania w każdym względzie. Po pierwsze - trwałości, którą jesteśmy w stanie uzyskać dzięki wykorzystywaniu wyłącznie wysokogatunkowych, naturalnych surowców (100% bawełna, gęsi puch i pierze), po drugie - jakości, ponieważ nasze poduszki i kołdry zostały uszyte z najwyższą starannością.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów