Poduszki 40x40 "jaśki"

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka modeli jaśków. Poduszka w rozmiarach 40x40 cm idealne sprawdzi się w roli dodatku do poduszki standardowych rozmiarów lub element dekoracji. Ubrana w ozdobną poszewkę poduszka jasiek może ciekawie urozmaicić aranżację chociażby salonu oraz uczynić wnętrze przytulnym.

Proponowane przez nas uniwersalne poduszki w rozmiarach 40x40 są uszyte z najdoskonalszej jakości, gęsto tkanego bawełnianego inletu w kolorze białym, ich wsad natomiast składa się z dokładnie sortowanego, pranego i suszonego puchu gęsiego oraz delikatnych piórek gęsich. Charakter materiału wykorzystanego do uszycia naszych poduszek nie pozwala piórom ani puchowi na przedostawanie się na zewnątrz. Jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem poduszki typu jasiek, zachęcamy do zapoznania się z kilkoma modelami różniącymi się między sobą głównie wagą wsadu. Poduszka jasiek to doskonały wybór.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Poduszki puchowe - jak wygląda proces ich produkcji?

Proces produkcji wysokogatunkowych, wykonanych z naturalnych surowców poduszek puchowych składa się z kilku etapów. Nasi eksperci z wielką precyzją wykonują każdy z kroków - od szycia bawełnianych poszew, przez wypełnianie ich delikatnym, gęsim pierzem, aż po dopełnianie puchem w miejscu kontaktu głowy z materiałem. Poduszki oferowane przez nasz sklep internetowy zawierają 80% puchu oraz 20% pierza - tak rozłożone proporcje pozwalają jej na zachowanie sprężystości oraz zapobiegają zbijaniu się wypełnienia.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów